Profesionāls tulkošanas birojs

Palīdz tulkot visus dokumentus un sarunas

Kvalitatīvs tulkojums par pieņemamu cenu

POPULĀRĀKIE PAKALPOJUMI

Izvēlies sev vispiemērotāko no populārākajiem

tulkojumi

Jūsu dokumenti ir pelnījuši profesionālu pieeju ne tikai jūsu dzimtajā  valodā, bet arī daudzās citās valodās. Šeit noderēs mūsu komandas nodrošinātie tulkošanas pakalpojumi!

interpreting

Ja plānojat starptautisku pasākumu un jums nepieciešams tulks konferencē, tikšanās laikā vai pārrunās, tad piedāvājam izvēlēties kādu no mūsu mutiskās tulkošanas pakalpojumiem.

localization1

Mēs piedāvājam lokalizācijas pakalpojumus vairākās valodās. Tīmekļa vietņu tulkošana, spēļu, programmatūru tulkošana un lokalizācija.

80

VALODAS +

206

TULKOTĀJI

1604

KLIENTI MUMS UZTICĀS

6 IEMESLI PASŪTĪT TULKOŠANAS PAKALPOJUMUS PIE LITTERA

 • Plašs valodu arsenāls

  Tulkojam tekstus vairāk nekā 80 valodās. Strādājam gan ar populārākajām angļu, franču vai vācu valodām, gan ar mazāk izplatītām valodām: moldāvu, uzbeku vai vjetnamiešu;

 • Lieli projekti īsos termiņos

  Labi organizēts komandas darbs un pielietotās progresīvās tehnoloģijas ļauj mums tulkot līdz 50 lappusēm dienā 1 projekta ietvaros!

 • Plaša pirmavotu izvēle

  Tulkojam korporatīvos, finanšu un juridiskos dokumentus, zinātniskos darbus, medicīnas diagnozes, lielus projektus un mazus kā pases, dzimšanas apliecības, laulības noslēgšanas vai šķiršanas dokumentus.

 • Digitālās tulkošanas pakalpojumi

  Digitālās tulkošanas pakalpojumi: tulkojam un lokalizējam spēles, programmatūru.

 • Steidzamība un cenas

  Ja jums nepieciešams tulkot tekstus „šeit un tagad”, mēs izdarīsim to ātri. Piedāvājam pakalpojumus, kas atbilst vidējām tirgus cenām, lai jūs saņemtu kvalitatīvi tulkotus dokumentus, nepārmaksājot.

 • Viegla pasūtīšana

  Littera – tulkošanas birojs Nr. 1. Konsultācijai vai pakalpojuma pieteikšanai aizpildiet pieteikumu tiešsaistē, rakstiet e-pastu vai zvaniet pa norādīto tālruņa numuru tieši tagad!

MŪSU KLIENTI IR VISĀ PASAULĒ