TULKOJUMU BIROJS "LITTERA"

Vai jūs interesē tekstu tulkojumi? Jums nepieciešams iztulkot dokumentus?

Tulkojumu birojs Littera pārtulkos visus Jūsu dokumentus kvalitatīvi un iekļaujoties termiņā!

Profesionāli rakstiskie tulkojumi – tā ir tulkojumu biroja Littera pamatdarbība. Mēs tulkojam uz un no vairāk nekā 100 pasaules valodām, tādam kā: angļu, krievu, latviešu, norvēģu, vācu, holandiešu, zviedru, ukraiņu, poļu, lietuviešu, igauņu, spāņu, itāļu, grieķu, arābu, turku, ķīniešu, japāņu u.c. Mūsu  tulkojumu birojā visus darbus veic diplomēti speciālisti un kvalitāti kontrolē pieredzējuši redaktori. Piedāvājam BEZMAKSAS tulkojuma cenas aprēķinu, zvanot uz 27150903 vai rakstot uz info@littera.lv.

Mūsu tulkošanas birojs piedāvā arī mutiskos tulkojumus, piemēram, kā angļu – latviešu mutiskie tulkojumi, latviešu – krievu tulkojumi, latviešu – poļu – krievu tulkojumi, latviešu – grieķu – krievu, latviešu – itāļu mutiskie tulkojumi, angļu – krievu mutiskie tulkojumi utt. Mūsu tulki sniedz tulkošanas pakalpojumus gan secīgi, gan sinhroni, tulkojam konferences un citus augsta līmeņa pasākumus. Turklāt mūsu birojs nodrošina reto valodu tulkojumu pakalpojumus kā latviešu – japāņu tulkojumi, latviešu – ķīniešu tulkojumi vai arī angļu – japāņu vai ķīniešu un sniedz citus tulkošanas pakalpojumus (piemēram, tiesas sēdes tulkojumi, notariālie tulkojumi, rokraksta tulkojumi, audio un video atšifrējums).

Tulkojumu birojs Littera cenšas panākt, lai starptautiskie sakari un globalizācija strādātu jums par labu! Mūsu plašais darbinieku tīkls: profesionāli tulkotāji, korektori, redaktori un valodas konsultanti strādā kopā, lai nodrošinātu jums savlaicīgu, precīzu tulkojumu.


100 % Konfidencialitāte!

Tulkojumu birojs Littera ir gatavs apstrādāt visus gan personīgās, gan biznesa korespondences pasūtījumus, kā arī ļoti tehnisku un specifisku materiālu tulkojumus uz un no dažādām modernām valodām. Jūsu dokuments netiks nodots nevienai trešajai personai bez jūsu piekrišanas. Nodrošinām un garantējam visu dokumentu konfidencialitāti. No jūsu pirmās sadarbības ar tulkojumu biroju Littera līdz jūsu pasūtījuma izpildei Jūs pamanīsiet, ka mūsu darbinieki ir pieejami, organizēti un gatavi sadarboties ar jums saskaņā ar īpašām prasībām un vēlmēm.

 

100 % Kvalitātes garantija!

Jūs varat justies ērti, mūsu tulkojumi ir konfidenciāli un kvalitatīvi, jo jūsu materiālu ir iztulkojis kvalificēts dzimtās valodas pārvaldītājs. Rūpīgu analīzi veic redaktori un korektori, lai nodrošinātu valodas lietojuma pareizību, stila atbilstību, gramatikas precizitāti un formatējuma saglabāšanu.

TULKOŠANAS BIROJS

 

Izcils serviss!

Saņemot uzdevumu, mēs nosakām precīzu izpildes datumu, jo saprotam, cik svarīgi ir termiņi un laika ierobežojumi. Tulkojumi tiek veikti un īstenoti saskaņā ar jūsu grafiku. Littera tulkojumu birojs - drošs partneris, kas sniedz kvalitatīvus un profesionālus tulkojumus, saglabājot klienta dokumentu konfidencialitāti, piegādājot tulkojumus jūsu noteiktajā laikā.

 

Pārliecinies par mūsu profesionalitāti jau tagad!

CENAS PIEPRASĪJUMS

Contact us

Pievienot
Failu izmērs līdz 100 MB
Go to top